Городницький ДНЗ №1

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Проблемною темою нашого дошкільного закладу є 

«Розвиток особистості дитини та творчого виявлення її індивідуальності через використання засобів мистецтва»

 

З метою реалізації визначених завдань щодо розвитку особистості дитини та творчого виявлення її індивідуальності через використання засобів мистецтва в закладі функціонує 5 гуртків, в яких вихованці можуть реалізувати та розвинути свої творчі здібності:

 

 
http://gorodn-dnz1.at.ua/13754306851455136789_2.jpg

«Англійська для дошкільників» 

Керівник гуртка - Васильчук Н.В.

Зазначений гурток дає дітям елементарні знання з англійської мови.

Основною метою гурткової роботи є створення позитивної мотивації до вивчення англійської мови в початковій школі.

 

 

 

 

 

 

"Театр казок" - гурток драматично-літературного спрямування

Його керівник Степанюк Ю.М.. розвиває творчі здібності дітей засобами казкотерапії, театрального мистецтва, літературно–мовленнєвої діяльності. Діти із задоволенням створюють художні образи за допомогою ігрових, пісенних, танцювальних імпровізацій; імпровізують діалоги персонажів добре знайомих казок.

 

 

«Радість творчості"

Керівник:Гурська А.О.

Під час занять гуртка  розвиває творчі здібності дітей, вчить виражати своє ставлення до творів мистецтва, заохочує до вибору оригінальних сюжетів засобами нетрадиційних технік малювання. Керівник гуртка організовує виставку робіт гуртка для вихованців, батьків та педагогів садка. 

 

 

                                                                                    Топ-топ-денс-  хореографічний гурток.

Керівник –Дідичук О.О.Гурток відвідують діти від найменших вихованців до дітей старшого дошкільного віку. Навчання гуртка базується на основі хореографії, діти отримують базові елементи  народного та сучасного танцю , у них формується правильна постава, увага, орієнтація у просторі, координація рухів рук, покращується фізичне та психічне здоров'я, відбувається розвиток таких рухових якостей як: сила, швидкість, витривалість, гнучкість, спритність. А головне - діти самовдосконалюються

 

 

 «Читайлик» - гурток раннього читання

Керівник Домбровська Т.С. навчає дітей  від 3-х років  читати за методикою Л.Шелестової . В цікавій ігровій формі діти вивчають голосні та приголосні, складають склади, читають нескладні тексти.

              Ефективність гурткової роботи значною мірою зумовлюється належним програмно-методичним забезпеченням. Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх інновацій.

             Організовуючи гурткову роботу в закладі, педагоги уникають надмірних навантажень на дітей. Тривалість гурткових занять відповідає вікові дітей і не перевищує встановлених норм для навчальних занять.

             Окрім того, педагоги своєчасно та кваліфіковано проводять роз'яснювальну роботу з батьками щодо залучення дітей до відвідування гуртків. Саме уважне ставлення батьків до власних потреб у тісній співпраці з вихователями сприяє своєчасному виявленню і задоволенню естетичних, пізнавальних, рухових,  мовленнєвих та інших потреб дітей, розвитку відповідних здібностей.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz