Городницький ДНЗ №1

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  

 

 

 

ДНЗ «Калинонька» — навчально-виховний заклад який намагається працювати за сучасними освітніми технологіями, напрацьованими традиціями і теплою домашньою атмосферою. Виховання тут орієнтоване на розвиток творчого потенціалу кожної дитини, тому в ДНЗ надають чимало додаткових  послуг з розвитку творчих здібностей. Вихованці «Калиноньки» розпочинають активне творче життя вже з садочка:беруть участь в районних конкурсах творчості, є постійними учасниками різноманітних заходів в селищі.

                                                                    

Позитивно та з підтримкою «Калиноньку» сприймають на всіх рівнях: від батьків – до керівництва освітніх установ. Адже діток тут щодня з радістю вітають освічені, дбайливі педагоги, котрі організовують їм фундаментальне й цікаве навчання та веселе дозвілля

Загалом вихователі  творчо працюють, втілюючи в життя теоретичні основи інноваційних педагогічних технологій та інтерактивних методів навчання. ГРАЮЧИСЬ – НАВЧАЄМОСЬ

 

6 педагогів закладу, з яких 4 мають вищу педагогічну освіту – це творчі  молоді люди, які вміють знаходити цікаві, оригінальні шляхи вирішення проблем, що нині стоять перед дошкільними закладами. Кожен з них має достатньо знань та бажання розвивати свою професійну майстерність і самовдосконалюватися. А саме головне, що вони по материнські з турботою та любов’ю ставляться до дітей, і малюки відповідають на це взаємністю.

 
Гурська Аліна Олександрівна - вихователь
Дідичук Олена Олегівна- музичний керівник 
Степанюк Юлія Миколаївна- вихователь.
Домбровська Тетяна Сергіївна - вихователь.
 
Славиться колектив своєю творчістю і за межами закладу

 

Вокальний ансамбль «Калина»

неодноразово брав участь у конкурсах та славив піснею свій заклад на різноманітних концертах

 

Обслуговуючий персонал - це уважні, турботливі, старанні майстри своєї справи, які щодня створюють комфорт та затишок для дітей

 
                                                                                  http://gorodn-dnz1.at.ua/P9192164.jpg                        
                                    http://gorodn-dnz1.at.ua/P9192167.jpg                  http://gorodn-dnz1.at.ua/P9192169.jpg                                 

 

                                       http://gorodn-dnz1.at.ua/200320143453.jpg                                   http://gorodn-dnz1.at.ua/200320143454.jpg

                                        
                                                                                          http://gorodn-dnz1.at.ua/200320143452.jpg   

     

ЗВІТ КЕРІВНИКА

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА – САДОК ) №1 ГОРОДНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

на 01.05.2015р

«Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 «Калинонька»  (далі – ДНЗ № 1) діє з 1 липня 1949р. Розрахований на 3 групи - 43 місця. На даний час заклад  відвідує  68 дітей.  

 ДНЗ № 1 працює за Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» у  всіх вікових групах. Навчальний план, складений на основі Базового компонента та програми, що забезпечує всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України «Про дошкільну освіту» та Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Освітній процес у ДНЗ № 1 здійснюється за пріоритетними напрямами роботи, які сприяють здійсненню системного підходу до формування цілісної дитячої особистості за лініями розвитку та сферами життєдіяльності. 

Режим роботи ДНЗ № 1: п’ятиденний з 7.30. до 18.00.

Дошкільний навчальний заклад забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом у відповідності до типових штатних нормативів ДНЗ. Загальна кількість працівників 25 чоловік. Педагогічний колектив нараховує 9 педагогів, 7 з яких має педагогічну вищу освіту, 2 середню- спеціальну освіту.

Головною метою роботи колективу дошкільного закладу є виховання дитини, здатної продовжувати навчання впродовж усього життя, досягати успіху, правильно будувати своє життя. Пріорітетним напрямком  діяльності закладу є розвиток особистості дитини та творчого виявлення її індивідуальності через використання засобів мистецтва. Саме тому на базі садочка працює 4 безоплатних гуртків, де діти можуть реалізувати себе через проявлення своїх здібностей. Вихованці дитячого садка приймають активну участь в конкурсах, фестивалях та заходах районного та місцевого рівня.  Творчим є сам колектив закладу. Жіночий вокальний гурт «Калина» також має відзнаки за активну участь та виконавську майстерність  в різних  заходах.

 Основним підконтрольним питанням є організація харчування дітей. Організація харчування ведеться відповідно Інструкції з організації харчування дітей. Вартість харчування становить14 грн. За цей навчальний рік за результатами перевірок  порушень санітарного стану приміщень та харчоблоку, а також порушень відповідності нормам калорійності харчування дітей на виявлено. Хочеться висловити подяку всім працівникам за відповідальне ставлення до виконання свої посадових обов’язків.

 

Окремим питанням є забезпечення матеріально – технічної бази.

Всі приміщення закладу, їх обладнання та оснащення, знаходяться в задовільному (робочому) стані. Щорічно проводиться їх обстеження і складаються відповідні акти. Акти дозволяють використовувати приміщення, обладнання та оснащення впродовж усього навчального року. Помешкання оформлені з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, мають гарний естетичний вигляд, оздоблені кімнатними рослинами.

Стан матеріально-технічної бази закладу відповідає загальноприйнятим стандартам для дошкільних закладів. В цьому навчальному році, силами працівників закладу та батьків, за батьківські та спонсорські благодійні внески зроблено ремонти  груп, приймальних,  гральних, спальних, туалетних приміщень, заміна та фарбування паркану, часткова заміна  каналізаційних та водостічних труб, поновлено інтер’єр груп. Дякую батькам за розуміння та допомогу.

Хочеться зазначити, що за останні роки, роки повної державної непідтримки, самим надійним партнером завжди виступав городницький держлісгосп на чолі з директором Мельником Віктором Сергійовичем.  

 За спонсорські кошти Городницького держлісгоспу придбано :

Іграшки

Методичні матеріали

Ігрова стінка

Портфелі

Дошки

Благодійна допомога використовується згідно Закону України «Про благодійництво та благодійні організації»

Протягом багатьох років складається перспективний план - це капітальний ремонт приміщень, фасаду садка, облаштування кімнат, придбання найнеобхіднішої матеріально – технічної бази, заміна каналізаційної мережі. Ми маємо надію на краще майбутнє.

 Діти не можуть чекати до завтра. Вони вже сьогодні потребують умов для повноцінного розвитку. Тому я звертаюсь до підприємців, які можуть поділитися. Я розумію, що ніхто сам не прийде і не спитає, що потрібно для забезпечення нормального розвитку дітей в моєму селищі? Але,  коли ми  просимо про ту чи іншу допомогу, не відмовляйте.

Адміністративно-господарська діяльність здійснювалася відповідно до річного плану роботи. Протягом року контролювалась освітньо-виховна робота, проводився системний аналіз комплектування закладу дітьми, своєчасно  готувались документи до організованого початку та закінчення навчального року, здійснювалась тарифікація педагогічного персоналу та надавались звіти до відділу освіти. Адміністрацією щоденно контролювалось використання електроенергії та води. Стан майна,  обладнання, приміщень, території закладу відповідав вимогам санітарних правил. Уся діяльність персонала регламентувалась наказами по закладу.

Питання, які пов’язані з охороною праці, профілактикою травматизму, проблемами цивільної оборони, охорони життєдіяльності дітей, санітарних правил утримання приміщень, збереження майна закладу та дотримання здорового психологічного клімату в колективі вирішувались планово та оперативно з урахуванням проблемних запитів.

Виробничі наради з педагогічним персоналом проводились  щовівторка; з технічним персоналом, з медичним персоналом та адміністрацією щомісячно. Загальні збори колективу проводились за планом. Крім того, протягом року в закладі проводились святкові загальні збори трудового колективу, які присвячувались ювілейним та професійним святам.

Засідання ради, піклувальної ради, батьківського комітету закладу, загальні  батьківські збори, групові батьківські збори  проводились за річним планом, та оперативно за потребою.

Таким чином, у ДНЗ створені всі умови для всебічного розвитку дошкільнят.

Головною метою роботи колективу дошкільного закладу є виховання дитини, здатної продовжувати навчання впродовж усього життя, досягати успіху, правильно будувати своє життя.

Моніторинг стану засвоєння програми дітьми у всіх вікових групах є головним показником роботи педагогів та усього колективу у цілому.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz